Tot onze grote tevredenheid stellen wij vast dat de gemeente voor onze gemeenteschool een investering voorziet van 125.000 EUR voor de aankoop van digitale borden. Een aanzienlijke investering, maar we kunnen hier zeker geen kritiek op uiten. Het gaat tenslotte over de gezondheid en kennis van de leerlingen.

Wat wij ons echter wel afvragen, en dus ook aangekaart hebben op de gemeenteraad: Waarom kunnen wij geen gelijkaardige inspanning leveren als gemeente voor de andere scholen? Ouders die in Boortmeerbeek wonen waarvan de kinderen naar één van die scholen gaan betalen hiervoor toch ook belastingen? Naar onze mening hebben de kinderen op die scholen recht op dezelfde middelen om hun kennis bij te schaven.

Wij hopen dan ook dat het gemeentecollege terugkomt op onze vraag, en alsnog een gelijkaardige investering voorziet voor de andere scholen in onze gemeente.

 

Auteur: Steven Van Loock, fractievoorzitter

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.